Všetky kategórie
EN
firemný profil

Domov> O nás > firemný profil

Vitajte v PengCheng

Yiyang Pengcheng Technology Development Co., Ltd, bola založená v roku 1994. So základným imaním 15 miliónov RMB je Pengcheng moderným high-tech podnikom, ktorý integruje vývoj, výrobu a marketing hliníkových elektrolytických kondenzátorov. Spoločnosť sa rozkladá na ploche 50 akrov, má viac ako 300 zamestnancov a ročnú výrobnú kapacitu takmer 1.5 miliardy kusov. Teraz vybudovala modernú výrobnú dielňu s rozlohou 12,000 9001 metrov štvorcových. S popredným svetovým priemyselným výskumným a testovacím centrom Pengcheng získal certifikáciu systému kvality ISO: 2015: 14001, certifikáciu systému environmentálneho manažérstva ISO2015: 16949 a systém certifikácie kvality riadenia automobilov IATFXNUMX.

Vždy berieme medzinárodnú kvalitu ako prvé úsilie a zaviazali sme sa podporovať vývoj hliníkových elektrolytických kondenzátorov a budovať platformu pre spoluprácu a zdieľanie zdrojov. Spoločnosť integruje zdroje a využíva vedecké a technologické inovácie na vývoj 29 sérií, viac ako 3000 hodnôt špičkových hliníkových elektrolytických kondenzátorov s vynikajúcou stabilitou, odolnosťou a užitočnosťou. Doteraz sme poskytovali naše pokročilé služby a produkty viac ako 800 známym domácim a medzinárodným spoločnostiam vrátane PAK, Topstar, BMTC, XIDUN Lighting, KeGu Power, DONLIM, OSRAM, Sunshine Lighting, Havells India Ltd, Akim Metal, Makel , City Lumi atď.

Trvali sme na presadzovaní „Pchicon“, aby sa stala medzinárodne uznávanou značkou a stala sa jednou zo spoločností s vysokým indexom šťastia zamestnancov v Číne a svetovo preferovaným dodávateľom špičkových hliníkových elektrolytických kondenzátorov!

Linka služieb

+ 8615399723311

Pracovná doba: 8:00 - 17:00

Dotazujte sa teraz

zavrieť
Spýtajte sa teraz